Schudnij 11 kg w trzy tygodnie

Dieta astronauty, dieta Majów, dieta Dukana, dieta Scardale, dieta plan F, dieta Prittiki, dieta hollywoodzka, dieta Montignac… diety, diety i więcej diet. Nadwaga jest pandemią, która nęka kraje zachodnie, a w konsekwencji nieuniknioną możliwością biznesową w tych czasach.

Schudnij 11 kg w trzy tygodnie

Jeśli kiedyś było to powszechne, aby zobaczyć gwiazdy reklamy żywności, to jest teraz modne dla gwiazd do promowania diety, ich własne ciała są przykładem skuteczności planu opracowanego przez pewnego eksperta. Jako przykład, dane takie jak Beyoncé, Jay-Z, Jennifer López, Pharrell Williams, Gloria Estefan czy Shakira ogłosiły się teraz zwolennikami diety dietetyka i fizjologa Marco Borgesa, który obiecuje stracić jedenaście kilogramów w zaledwie 22 dni, prawie dwa razy więcej niż inne rozwiązania przewidują. „Możesz kontrolować jakość swojego życia poprzez to, co jesz. Jeśli taki zjadacz Houston jak ja może to zrobić, ty też możesz”, mówi ekskomponent „Destiny’s Child”.

Odzwierciedlona w książce „22-dniowa rewolucja”, celem planu jest zmiana naszego stylu życia. Zapewnia, że modyfikujemy nasze geny, stymulując te, które są korzystne dla naszego zdrowia, jednocześnie dezaktywując te, które powodują choroby serca, raka lub cukrzycę. Chociaż wniosek dotyczy 22 dni, celem jest utrzymanie nabytych nawyków przez dłuższy czas. Borges proponuje: „Dążcie do wprowadzenia nowych i zdrowszych nawyków, a 22-go znajdziecie ulepszoną wersję samych siebie. Ponadto, jeśli uda Ci się to zrobić przez trzy tygodnie, zawsze będziesz w stanie to zrobić”. Ostateczny wynik, jeśli dieta jest utrzymywana przez trzy miesiące, powinien dotyczyć ponad pięciuset genów.

Zmień swoje nawyki

Pierwszą zasadą diety jest spożywanie warzyw (dieta jest wyłącznie wegańska). Drugi: spożywać tylko produkty, które pochodzą bezpośrednio z ziemi, czyli żywność ekologiczną.

Każdy produkt przetworzony lub zmieniony w laboratorium jest automatycznie wykluczony. Nasz organizm dokłada wszelkich starań, aby strawić te produkty spożywcze, które niszczą naszą zdolność do smakowania autentycznych smaków i powodują problemy żołądkowe wynikające z ich sztucznych aromatów i konserwantów. Inne pokarmy przeciwwskazane przez Borgesa to soja i wszystko, co zawiera gluten. Owoce i warzywa, z drugiej strony, pozwolą organizmowi skoncentrować się na detoksykacji.

Potrawy można przygotowywać samodzielnie lub poprosić o przywiezienie ich do domu przez Internet.

Nie można było również wykluczyć aktywności fizycznej. Podane wskazania pozwolą nam ponownie zaprogramować nasz organizm, a sport przedłuży ten proces w czasie. Z tego powodu niezbędne jest co najmniej 30 minut ćwiczeń dziennie.

Wreszcie, żadnych napojów bezalkoholowych ani alkoholu. Płynna baza diety podsumowana jest wyłącznie w wodzie. Jeśli chcemy dodać trochę smaku, najlepszym rozwiązaniem jest herbata lub cytryna, ale nie ma nawet łyżeczki cukru w napojach.

Pomocne mogą być też odpowiednie suplementy diety. Najlepsze znajdziesz na stronie ZnaneLeki.PL

Zwykli śmiertelnicy wydają opinie na temat diety

W Stanach Zjednoczonych istnieje możliwość przeprowadzenia diety poprzez dwie opcje: przygotowanie jedzenia samodzielnie lub poprosić, przez Internet, aby przynieść je do swojego domu. Ta druga opcja powinna wkrótce pojawić się na naszym kontynencie.

W celu zejścia do prawdziwego świata, zamierzamy odłożyć na bok opinię sławnych ludzi, aby sprawdzić wpływ na zwykłych ludzi, którzy odważyli się spróbować.

Dziennikarka Lesley Messer wybrała opcję przygotowania przepisów w swojej kuchni. Przyczyna nie może być inna niż ekonomiczna: trzy posiłki dziennie przez trzy tygodnie kosztują łącznie 600 dolarów (około 550 euro). Lesley mówi, że na początku czuł się pusty i nienawidził jedzenia. Bardzo trudno było mu pogodzić obowiązki zawodowe i społeczne z przygotowaniem proponowanych potraw, nie zapominając oczywiście o potrzebie poświęcenia czasu na aktywność fizyczną. W przypadku konieczności spożywania posiłków na zewnątrz, wiele restauracji, które deklarują się jako wegetariańskie, przygotowywało posiłki z jajkiem lub masłem, co złamało zasady Borgesa. Wszystko to doprowadziło Lesley do nieuchronnego naruszenia diety od czasu do czasu.

Pomimo obietnic Borgesa i Beyoncé’a, Lesley przyznaje, że chociaż fizycznie czuł się swobodnie podczas diety, nie jest możliwe, aby być pewnym, czy naprawdę czuł zwiększoną energię, która jest obiecana z jego zgodności. Wreszcie, w odniesieniu do zmiany zachowania, która gwarantuje, że po 22 dniach będziesz w stanie całkowicie kontrolować to, co jesz, dziennikarka przyznaje, że z osobistego punktu widzenia czuła się bardziej upoważniona do kontrolowania żywności, którą mogła jeść, ale niektóre spotkania społeczne, takie jak obiady z przyjaciółmi, sprawiają, że zbyt wiele pokus jest trudnych do uniknięcia.

Od trzeciego dnia Michelle czuła coś, czego bardzo trudno było jej uniknąć: głód, dużo głodu. Przyznaje jednak, że w miarę upływu czasu zgodność z przepisami stawała się bardziej przystępna cenowo. W przeciwieństwie do doświadczenia Lesley Messer, Michelle poczuła wzrost energii, zapewniając, że jedzenie stało się prawdziwym paliwem dla jej ciała i że wyniki w wydajności jej pracy były oczywiste.

Wniosek Michelle jest jasny: nie wróciłaby do tej diety, choć nie wyklucza spożywania proponowanych posiłków w okresach punktualnych, znacznie krótszych niż wskazane dwadzieścia dwa dni.

Doświadczenie tych dwóch kobiet pomaga nam, w skrócie, w bardziej obiektywny sposób ważyć przychylne opinie celebrytów, którzy krążą w Internecie. Konieczne jest uznanie, że nie są one negatywne, ale mówią nam przynajmniej o wadach, których nie usłyszymy w słowach autora lub gwiazd.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *